Pátek, 2 prosince, 2022
- Reklama -bydlení

Lze zastavit družstevní byt?

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou oblíbené především z důvodu možnosti získání dostatečně vysokého úvěru. Je to také dobrý způsob, jak vyřešit předlužení. 

Mnoho bankovních i nebankovních společností nabízí svým klientům celou řadu možností, jak získat finanční prostředky. Jednou z těchto možností je také půjčka se zástavou nemovitosti.

  • Každá taková nabídka je podmíněna tím, že se musí jednat o vhodnou nemovitost.
  • Co to vlastně v reálu znamená?
  • Nemovitost se musí nacházet na území České republiky a je nutné, aby měla číslo popisné nebo evidenční číslo.
  • Může se jednat o byt, chatu, chalupu, komerční prostory nebo pozemek.

Je ale také možné zastavit družstevní byt? Ano, není to v podstatě žádný problém. Půjčka se zástavou nemovitosti je skvělý způsob, jak vyřešit konsolidaci půjček, řešení nenadálé životní situace nebo oddlužení nemovitosti. Splácet tento druh půjčky je možné až dvacet let. Vždy záleží na konkrétním případě, na možnostech a podmínkách klienta a pochopitelně také věřitele.

Zvolte si produkt podle svých možností

Některé bankovní i nebankovní společnosti nabízejí v případě nouze také odložení splátek. Pokud si nejste jisti svou ekonomickou situací do budoucna, může vám tento dodatek smlouvy přinést klid a zbavit vás stresu z obavy při nemožnosti splácení. Nebankovní půjčka se zástavou je podobná svými podmínkami klasické bankovní hypotéce. O hypotékách si můžete jistit informace na webových stránkách, kde je uvedena hypoteční kalkulačka.

  • Některé druhy nebankovních půjček lze vyřídit snadno a rychle prostřednictvím vašeho notebooku nebo chytrého telefonu.
  • Jedná se obvykle o jednorázové půjčky nebo takové, u kterých je cílem získat pouze malou finanční hotovost.

Většinou ji můžete najít pod označením online půjčka ihned na účet nebo půjčka do výplaty. Tato nebankovní půjčka má také výhodu v tom, že není nutný ručitel ani zástava. Splatnost bývá ale většinou do jednoho měsíce. Překážkou nejsou ani záznamy v registrech dlužníků.

Nejnovější články

Další články autora

Reklama